Admin

Vážení návštěvníci,

 

Dovolte nám představit na tomto místě náš revoluční redakční systém Tvúrce webu od NASUA systems.

Redakčních systémů je mnoho, většina je komerční, šitá na míru a za relativně hodně peněz. Pak ale existují redakční systémy (RS), volně šiřitelné, ty nejznámější a nejrozšířenější jsou patrně Wordpress (WP), Yoomla, Drupal.

Myšlenka, která je spojuje, je chválihodná - poskytnout uživateli bez hlubokých znalostí programování a skriptování možnost vytvořit si a posléze spravovat svoji webovou prezentaci, pohodlně a rychle. Nikoli však jednoduše.

Spousta různých firem a společností po této příležitosti sáhla, aby nakonec zjistila, že chtě nechtě potřebuje někoho, kdo se v tom kterém RS vyzná.

Mnohá grafická a webdesignerská studia se vydala touto cestou a po "obléknutí" těchto systémů do vizuálních šablon tyto weby prodávala a prodává je jako své výtvory. Relativně levně. Ale když pak klient zjistí, že na úpravy prostě nestačí, buď tato studia objedná na správu nebo rovnou najme člověka, který se v daném RS vyzná.

My jsme se vydali cestou jinou. Cestou směrem ke klientovi - aby měl komfort při správě své webové prezentace a přitom opravdu nemusel umět ani programovat, ani se učit složité administrační prostředí RS.

© 2022 NASUA systems, všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah tohoto webu je majetkem provozovatele a je chráněn Autorským zákonem č. 121/2000 Sb., proto nesmí být bez jeho souhlasu šířen.
© Design & programming: NASUA design Provozováno na redakčním systému Tvůrce webu . NASUA design, Brno
Restart